Partnerzy i promocje

Mamy przyjemność poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z dhosting.pl:

main-black_dhosting

Dlaczego dhosting.pl?

Odpowiedź jest prosta, użytkowanie, użytkowanie i jeszcze raz użytkowanie… Mieliśmy styczność z wieloma usługodawcami hostingu, aczkolwiek jedynie dhosting.pl posiada elastyczną ofertę, która nas usatysfakcjonowała 🙂 poza tym są jasne warunki, płacisz konkretną kwotę i masz pewność, że po upływie roku i upłynięciu promocji, nie zapłacisz krocia $$$ za odnowienie usługi.

Jeśli zastanawiałeś się nad założeniem własnego bloga, wizytówki lub portfolio swoich projektów, a może prowadzisz biznes? Chcesz zaoszczędzić, a przy okazji mieć serwer na wysokim poziomie? W takim razie jest to oferta dla Ciebie 🙂 Dobra jakość usług, wygodny panel, szybkie serwery i support, na który zawsze możesz liczyć. Dodatkowo pomogą Ci bezpłatnie przenieść Twoją stronę i pocztę z całą zawartością. A sam hosting i domeny mają w naprawdę przystępnej cenie. Warunki możesz sprawdzić na stronie dhosting.pl

Przy zakupie wpisz nasz kod rabatowy znajdujący się poniżej, który da Ci zniżkę, aż 10%! 🙂

KOD RABATOWY TO: smaczkuj10

Pamiętaj, żeby wprowadzić go podczas rejestracji!

To nie wszystkie dobre informacje

Jesteśmy dumni, że możemy wspierać fundacje spełniającą marzenia dzieci. Kupując hosting używając naszego kodu/linku, aż 10% od całej kwoty zamówienia po naliczeniu rabatu trafia do:

Aktualnie wspólnymi siłami wspieramy

Fundacja Mam marzenie

Misją Fundacji Mam Marzenie jest spełnianie marzeń dzieci w wieku od 3 do 18 lat cierpiących na choroby zagrażające życiu. Razem z Tobą wspieramy fundację w zakresie realizacji marzeń dzieci związanych z ich edukacją lub aktywizacją do przyszłego życia zawodowego.